a
       
A Kontakti2
  t  
a
   

Pramat d.o.o. Zagreb, Hrvatska
Sjedište:
Savica I, 115
HR-10000 ZAGREB
tel: (00385) (01) 2409 116
faks:(00385) (01) 2409 062
El. pošta: pramat@pramat.hr
Ivan Jakubin, direktor
tel: (00385) (01) 2409 116
mob:(00385) 098 981 62 81
El. pošta: ivan@pramat.hr
Prodaja: Branko Runje
tel: (00385) (01) 2409 891
mob:(00385) 098 388 207
El. pošta: branko@pramat.hr
Prodaja: Milan Kekuš
tel: (00385) (01) 4586 225
mob:(00385) 099 233 0446
El. pošta: milan@pramat.hr
Skladište: Dario Marin
Velika cesta 12 Odra,
HR-10020 Novi Zagreb
tel: (00385) (01) 6219 905
faks:(00385) (01) 6219 905
mob:(00385) 098 9282 084
El. pošta: dario@pramat.hr
Servis: Josip Pešice
tel: (00385) (01) 6219 905
mob:(00385) 098 9321 448
El. pošta: josip@pramat.hr
Financije: Natalija Orešić
tel: (00385) (01) 2406 004
mob:(00385) 098 1630 919
El. pošta: natalija@pramat.hr
Računovodstvo: Ivka Perić
tel: (00385) (01) 2409 093
mob:(00385) 098 524 175
El. pošta: ivka@pramat.hr

         
         
     
(R) PRAMAT d.o.o. Sva prava pridržana